טיפול פנים מקצועי

0
34
טיפול פנים אנטי אייג ינג
קרדיט:קנבה

טיפול פנים rf הוא הליך קוסמטי לא פולשני המשתמש באנרגיה בתדר רדיו כדי לחמם את השכבות העמוקות יותר של העור, להמריץ את ייצור הקולגן ולמצק את העור. הוא משמש לשיפור המראה של קמטים, קמטים עדינים ועור נפול, וכתוצאה מכך גוון עור צעיר ומתחדש יותר. להלן מידע נוסף על טיפול פנים RF:

איך זה עובד

במהלך טיפול פנים RF, מכשיר כף יד משמש להעברת אנרגיית תדר רדיו לעור. האנרגיה מחממת את השכבות העמוקות יותר של העור, מגרה את הייצור של סיבי קולגן ואלסטין חדשים. זה עוזר להדק ולמצק את העור, להפחית את המראה של קמטים וקמטוטים.

יתרונות

טיפול פנים rf מציע מספר יתרונות לחידוש העור, כולל:

מיצוק עור

אנרגיית RF מגרה את ייצור הקולגן, שעוזר להידוק ולמצק את העור.

אנטי אייג'ינג

טיפול פנים אנטי אייג'ינג הם הליכים קוסמטיים שנועדו להילחם בסימני ההזדקנות ולהצעיר את העור. טיפולים אלו מתמקדים בבעיות כגון קמטים, קמטוטים, עור נפול וכתמי גיל, ומסייעים לשחזר מראה צעיר יותר. להלן מידע נוסף על טיפולי פנים אנטי אייג'ינג:

סוגי טיפולי פנים אנטי אייג'ינג:

פילינג כימי: פילינג כימי כולל מריחת תמיסה כימית על העור, אשר מקלפת את שכבת העור החיצונית וחושפת עור חלק וצעיר יותר מתחתיו. פילינג יכול לשפר את המראה של קווים עדינים, קמטים וגוון עור לא אחיד.

מיקרו-דרמה

מיקרו-דרמה היא הליך לא פולשני המשתמש בכלי מיוחד כדי לקלף את שכבת העור החיצונית, לחשוף עור רענן וחדש מתחתיו. זה יכול לעזור להפחית את המראה של קווים עדינים, קמטים וכתמי גיל.

Microneedling: Microneedling כולל שימוש במכשיר עם מחטים זעירות היוצרות מיקרו-פציעות בעור, ממריצות ייצור קולגן ומשפרות את מרקם העור. זה יכול לעזור להפחית את המראה של קמטים, צלקות אקנה וסימני מתיחה.

טיפול בתדר רדיו (RF)

טיפול פנים אנטי אייג'ינג בתדר רדיו משתמש באנרגיה בתדר רדיו כדי לחמם את השכבות העמוקות יותר של העור, להמריץ את ייצור הקולגן ולהידוק העור. זה יכול לשפר את מראה הקמטים, עור נפול וגוון עור לא אחיד.

טיפול בלייזר

טיפול בלייזר משתמש באנרגיית אור ממוקדת כדי להתמקד בבעיות עור ספציפיות, כגון קמטים, כתמי גיל וגוון עור לא אחיד. זה יכול לעזור לעורר את ייצור הקולגן ולשפר את מרקם העור הכללי.

לסיכום

פנו אל המרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה – פיפא, שצברו ניסיו רב ולקוחות ממליצים והם ישמחו להעניק לכם חווית שירות מקצועית ואיכותית. מוזמנים ליצור קשר במספר 054-2585559

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here