שוקולד משלוחים

0
81
שוקולד משלוחים

ביום המשפחה כל בני הבית המעורבים – ילדים, הורים, סבים ודודים- מסוגלים להתחבר ביום המיוחד הזה. אנחנו עושים הרבה דברים מהנים כמשפחה באותו יום, כמו יצירה משותפת שנוכל להציג איפשהו בבית, יוצאים לבילוי משותף או נהנים מפתיחת מתנה משותפת. מתנות בצורת קופסאות שוקולד משלוחים אלגנטיות בטוח יזכו להערכה על ידי כל בני הבית ביום המשפחה. קופסאות שוקולד שונות בצורות וצבעים שונים זמינות בגדלים קטנים, בינוניים וגדולים. בשוקולטרי גליצקי משתמשים רק בשוקולד המשובח ביותר בעבודת יד. שוקולד על כל צורותיו נמצא בהישג ידכם, ואתם יכולים לרכוש לא רק את השוקולדים והממתקים המיוחדים של שוקולטרי גליצקי, אלא גם חומרי גלם איכותיים להכנתם.

מה הן מתנות איכותיות בצורת שוקולד משלוחים?

 הרבה מאוד אכפתיות, דמיון וחיבה מושקעים בהכנת כל שוקולד בשוקולטרי גליצקי. תוכלו להביא הביתה שוקולד יוקרתי טעים עם קופסת מתנה איכותית כפינוק ליום המשפחה, יום הולדת, יום נישואין או כל אירוע חשוב אחר. כחלק ממסע פרסום מוצלח, עסקים בוחרים להעניק לעובדים או ללקוחות שלהם מתנות ממותגות, כי פריטי קידום מכירות כמו אלה משמשים תזכורת קבועה לעסק, בניגוד לכרטיס ביקור שמגיע בסופו של דבר לפח. ואילו אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם מארזי מתנה ייחודיים הכוללים שוקולד משלוחים. בנוסף לשוקולדים הארוזים להפליא, לשוקולטרי גליצקי יש מבחר של פרלינים, שוקולדים עבודת יד, בונבונים ועוד. כל הממתקים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ביותר.

ואז, למי מתאימות מתנות ממותגות?

כל חברה, מותג או ארגון שרוצים להראות את הערכתו לצוות, ללקוחות ולצרכנים שלו יכולים להשתמש במתנות ממותגות. אתם יכולים לספק שוקולד משלוחים באירועים מיוחדים כמו ימי הולדת, חגים, השקות, מסיבות, כנסים ואירועים חשובים אחרים כדי להראות את הערכתכם ולקדם את העסק שלכם. מתנות שוקולד בהתאם לתקציב שלכם ניתן להזמין דרך שוקולטרי גליצקי. בשוקולטרי גליצקי תוכלו להתאים אישית את המתנה שלכם לאירוע שלכם. את מארז השוקולד ניתן להתאים לכל תקציב, בין אם זה למסיבת משרד, אירוע מיוחד, כנס או כל סוג אחר של אירוע. כך תוכלו לעמוד בכל ההתחייבויות הפיננסיות שלכם ובו זמנית לתגמל את הצוות או הלקוחות שלכם בפינוקים מיוחדים ומתנות מיוחדות במינם!

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here