אפוקסי שקוף

0
171
קרדיט - Canva

אפוקסי מתייחס לסוג של שרפים המשמשים כאבני בניין או כמוצרים מוגמרים וקבועים. שרפי אפוקסי הם סוג של פולימר תגובתי המכיל קבוצות אפוקסיד. הם פרפולימרים תגובתיים, כלומר הם מתקשים בשילוב עם זרז או מקשה. ישנם מספר סוגי של אפוקסי, כמו למשל אפוקסי שקוף, שהוא אפוקסי טהור וגולמי. לכל סוג אפוקסי יש סט מאפיינים ורמות ביצועים משלו.כדי להתאים את סוג האפוקסי המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם בעת בחירת ציפוי לרצפה יש צורך לקבל ייעוץ מקצועי מאנשי מקצועי מומחים. במקרה זה יוסי פלור בע"מ הם הכתובת עבורכם.

יישום אפוקסי שקוף בתחומים שונים

ההתנגדות המוגברת לחום ולכימיקלים של אפוקסי שקוף הופכת אותו לדבק רב-תכליתי שעובד היטב עם מגוון רחב של חומרים, כולל עץ, מתכת, זכוכית, אבן ופלסטיק. ציפויים, ריצוף, תיקון שברים ודבק אריחים הם רק חלק קטן מהשימושים הפופולריים הרבים לשרף אפוקסי בתעשיית הבנייה.

חומר אפוקסי לציפוי ויציקה- אין שני לו

אפוקסי שקוף אידיאלי לציפוי ויציקה לרצפה. מכיוון שהוא אינו סופג לחות ואינו מושפע מקרני אולטרה סגול, ניתן להשתמש בו עבור פיתוחים וציפויים פנימיים וחיצונים כאחד. לאחר התערובת והמריחה הנכונים, הוא הופך שקוף ובעל גימור שיכול לעמוד בפני שריטות, פגיעות וטמפרטורות גבוהות. השלבים בתהליך הכנת החומר האפוקסי השקוף הם:

לפני מריחת החומר חשוב לוודא שהסביבה ומשטח העבודה יבשים וללא אבק ופסולת. לאחר מכן מכינים את התערובת האפוקסית. חשוב לוודא כי הכמויות והיחס בין השרף לחומר המקשה הם נכונים, בהתאם לצרכים שלכם. את ההתאמה והערבוב עושים המומחים של יוסי פלור בע"מ.

לאחר מכן מורחים שכבה דקה של מקשר על פני השטח, זה יעזור להיפטר מבועות אוויר וליצור שכבת מגן. לאחר מכן יוצקים את האפוקסי השקוף, וממפזרים אותו באופן אחיד על כל פני השטח. יוסי פלור בע"מ מתמחים במריחת ציפויי רצפה אפוקסי, כך שאתם מקבלים תוצאה שנראת מעולה, ישרה ואחידה, ללא בועות אוויר. ציפוי רצפה כזה ישרת אתכם למשך תקופה ארוכה, ללא צורך בתחזוקה מיוחדת. לפרטים נוספים צרו קשר עם יוסי פלור בע"מ, וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here