משכנתא שניה

0
298
קרדיט Canva

משכנתא הינה הלוואה ארוכת טווח, בדרך כלל בעלת ריבית נמוכה יותר מהלוואה רגילה וניתנת בדרך כלל לצורך רכישת דירה. המשכנתא ניתנת על ידי הבנקים בדרך כלל אך כיום יכולה להינתן גם על ידי גופים חוץ בנקאיים שונים בעלי אישור מטעם משרד האוצר. משכנתא שניה הינה משכנתא נוספת (כלומר קיום של 2 משכנתאות במקביל) על אותו הנכס ועבור אותה משפחה, כאשר זו ניתנת כמשכנתא לכל מטרה. פתרונות U4 ישמחו לסייע לכם וללוות אתכם בהליך, לקבל את המשכנתא עם התנאים האטרקטיביים והטובים ביותר לצרכים שלכם ולשרת את האינטרסים שלכם בהשגת משכנתא זו. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונציגנו המקצועיים ישמחו להעניק לכם שירות חם, מקצועי ואנושי.

מהי משכנתא שנייה לכל מטרה?

משכנתא שניה לכל מטרה הינה משכנתא שניתן לקחת בנוסף למשכנתא הקיימת שלנו. היא ניתנת בדרך כלל כנגזרת של הרווח בין המשכנתא הראשונה הקיימת, לבין ערך הנכס המשועבד ועד הסכום המקסימלי שניתן לקבל. כך למשל אם ניתן לקבל משכנתא שנייה של עד 50% מערך הנכס ויש לכם נכס בשווי 2 מיליון שקלים זה אומר שאתם יכולים לקבל משכנתא של עד מיליון שקלים. אם קיימת משכנתא ראשונה, הרי שיתרת הקרן של המשכנתא מתקזז מסכום זה. לדוגמה אם יש לכם משכנתא קיימת של 700 אלף שקלים אז במקרה כזה תוכלו לקחת משכנתא שניה של עד 300 אלף שקלים.

כיצד משכנתא שניה יכולה לעזור לנו לשפר את המצב הכלכלי?

יש כמה סיבות לנטילת משכנתא שניה. אחת מהן היא על מנת לאחד הלוואות קיימות. כלומר לקחת הלוואה מסוג משכנתא שנייה, שתהיה בדרך כלל עם תנאים אטרקטיביים וריבית נמוכה כיאה להלוואה מסוג משכנתא, ועם הכסף שנקבל לסגור הלוואות קטנות אחרות. בכך ניתן יהיה לשדרג את המצב הכלכלי האישי על ידי הפחתת ההוצאות החודשיות.

משכנתא שנייה למטרות נוספות:

משכנתא שניה ניתן לקבל גם למטרות נוספות כמו למשל לצורך שיפוץ והרחבת הבית, לצורך רכישת דירה נוספת ועוד. לפרטים נוספים אודות גובה המשכנתא שאתם יכולים לקבל, ממי ולהתחיל בתהליך צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. חייגו עוד היום >> 050-8371552

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here