פילאטיס מכשירים

0
246
קרדיט: unsplash.com

כולנו רוצים להרגיש טוב ולהיות בריאים, אבל באופן טבעי, החיים עצמם מציבים בפנינו קשיים ומונעים מאיתנו לקיים שגרה קבועה של פעילות גופנית. ראשית, חשוב לזכור כי גם אם אתם לא חווים את עצמכם בתור ספורטאים מהשורה הראשונה, הרי שאתם לא צריכים כל ניסיון מוקדם על מנת לתרגל פילאטיס מכשירים. נקודה נוספת שכדאי לקחת לתשומת הלב היא שאחד היתרונות המשמעותיים בתרגול של פילאטיס מכשירים הוא שתרגול פילאטיס, בניגוד לענפים אחרים בספורט, לא דורש מהמתעמל לנסות ולהגיע לתוצאות של מתעמל אחר. אלא, השיטה כולה מבוססת על הניסיון של המדריך לאבחן את הצרכים של התלמיד ולהתאים את העבודה לרמה שלו באופן הטוב ביותר. במאמר הבא ננסה להסביר למה פילאטיס מכשירים הפך מזמן לטרנד עולמי ונעשה לכם גם כן חשק פשוט להתחיל לתרגל.

על ההבדלים בין פילאטיס מכשירים לפילאטיס רצפה

נחזור אחורה בזמן. כאשר ממציא השיטה, יוזף פילאטיס, החל לדבר על חיזוק שרירי הליבה והבטן בשנות העשרים של המאה העשרים, איש לא הבין למה הוא מתכוון. יוזף פילאטיס האגדי חיפש כלים שיאפשרו ליצור התנגדות הולמת לגוף, בניסיון לחזק את שרירי הליבה. כך נולד לראשונה המכשיר, לו קוראים בשפה מקצועית: 'רפורמר', אשר נראה קצת כמו מיטה אליה מחוברים חבלים ועזרים שונים שתפקידם לעזור לגוף להתחזק. היום, כאשר אנחנו מדברים על אימון פילאטיס מכשירים, אנחנו למעשה מדברים על אימון בשיטה המסורתית. לעומת האלטרנטיבה המתקדמת יותר, פילאטיס רצפה, המבוססת על הרעיון כי שרירי הגוף יכולים להתחזק מכוח הגרביטציה וההתנגדות לרצפה. כך או אחרת, הרי ששתי האופציות מצויינות ויכולות לחזק את הגוף ואת היציבה באופן משמעותי. חשוב תמיד לבחור במדריכים מצויינים ומקצועיים. כמובן, הרי שיש כאן גם עניין של טעם אישי. יש מי שהמכשירים עוזרים להם 'להיכנס לזה' ויש מי שיכולים למצוא את עצמם בשיעורים אחרים. העיקר הוא להתחיל לתרגל ולהתמיד, אתם תדעו מה מתאים לכם בדיוק.

לצאת לדרך עוד היום

בסטודיו פראנה יוגה הפועל בתל אביב וגבעתיים תמצאו צוות מורים מסור ובעיקר, את כל הכלים שיאפשרו לכם פשוט להיכנס לרוטינה ולהתחיל להתעמל. אנחנו יודעים, יש הרבה תירוצים מדוע עכשיו זה לא זמן טוב להיכנס לכושר. אבל האמינו לנו, אין דבר שמשפר את איכות החיים יותר מאשר קיום פעילות ספורטיבית באופן קבוע. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכל.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here