שערים אוטומטיים

0
39
קרדיט לתמונה: giligates.co.il

הפעלת שערים יכולה להתבצע בכמה אופנים. שער יכול להיפתח בצורה ידנית באמצעות אדם, או בצורה מכאנית של לחיצת כפתור או באופן אוטומטי באמצעות חשמל הגורם לפעולת הפתיחה והסגירה של השער. בכדי להציב שערים אוטומטיים במקומות הנכונים צריך לקחת בחשבון מספר תנאים אשר יהוו בסופו של דבר את פעולתם המושלמת של שערים אוטומטיים. התאמת שער אוטומטי לסביבה, לרמת השימוש שתיתכן באמצעות השער וכן רמת האבטחה הם רק חלק מן הקריטריונים שותם כדאי לקחת בחשבון רגע לפני התקנת שער אוטומטי. חברת גילי א.ג. שערים אשר משרתת מזה שנים רבות את קהל לקוחותיה בכל הסקטורים, מאפשרת לכם לבצע הזמנת שערים אוטומטיים והתקנה בטוחה באמצעות אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים.

שימוש נכון עם שערים אוטומטיים

בכדי שלא ישחק השער ובכדי שלא ייווצר ברכיביו בלאי ותתאפשר אריכות ימיו כשער המתנהל בצורה מיטבית וללא תקלות מיותרות . יש לקחת בחשבון את רמת השימוש של שערים אוטומטיים במקום הצבתם. כך לדוגמא האם המקום בו מותקן שער אוטומטי הינו מקום בעל שימו רב של העוברים ושבים בו. כלומר האם השער עתיד להיפתח בתדירות גבוהה של עשרות פעמים במהלך היום או שמע מדובר עם אדם יחיד או זוג המשתמשים בשער ביתם בפעמים בודדות במהלך היממה. אך אין זה הדבר היחיד הקשור לאופן תקינותם של שערים אוטומטיים:

  • שערים אשר נועדו לשרת את קהל הנכנסים ויוצאים עשרות פעמים ביום כמו גם בעלי המנוע, חייבים התקנת שערים המותקנים על גבי יסודות מוצקים כך שיהיו עמידים בפני כל תרחיש בין אם מזג אוויר או פגעים אחרים כגון רעידות אדמה. האלמנטים מהם עשוי השער האוטומטי חייבים לשרת כראוי את כל המשתמשים בו כך שבין אם מדובר על מערכת שאמורה להיות עמידה לכל מיני פגעים או תרחישי מזג אוויר, כך גם גם החלקים הפנימיים הפועלים בתוך מערכת הפיקוד והחיישנים של השער אוטומטי חייבים להיות מיוצרים באיכות שאיננה גורמת להתחממות המנוע
  • כמו כן חשוב וכדאי לדעת ששערים אוטומטיים מגיעים יחד עם מוצרים נלווים לשיפור ושכלול פעולת השער. אביזרים כגון קו טלפון המאפשר חיוג אל פתיחת השער באופן אוטומטי, מערכת לזיהוי לוחית זיהוי המשמשת גם כן לפתיחת השער באופן אוטומטי ועוד הם רק חלק מתוך אותם שכלולים המגיעים יחד עם הצבת שערים אוטומטיים

שערים ושיעורים

בכדי ליהנות ממלוא התפוקה של שערים אוטומטיים, צריך לקחת בחשבון מספר פרמטרים אשר ייטיבו עם השער ועם המשתמשים בו. כך לדוגמא שערים שנועדו לשימוש רב ויום יומי, רצוי להציב בהם שערים אוטומטיים מסיביים, אשר יעמדו בעומס העבודה, כמו גם שמירת רכיביו של שער אוטומטי, כאשר ניתן להציב מאוור קטן שימנע חיכוך של רכיבים פנימיים העלולים לסיים את חיים השער. חברת גילי א.ג. שערים , הינה חברה המתחייבת למצוינות לכל אורך שנות הכירות עם החברה. ישמחו אנשי צוות המקום לסייע לכם בחירה נכונה של שער אוטומטי למקום אליו הוא מיועד. מוזמנים להיכנס אל השער ולבצע הזמנה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here