תמ"א 38 בחיפה

0
24
קרדיט - Canva

פרויקטים של תמ"א 38 עוסקים בחיזוק מבנים ישנים על מנת שיעמדו בתקנים מחמירים ועדכניים יותר של בטיחות וגם כדי שיהיו חזקים ועמידים במקרה של התרחשות רעידת אדמה בישראל. בכל הארץ אפשר להתוודע לפרויקטים כאלה וכמובן שיש להם השפעה גם על המבנה עצמו, על הערך והשווי שלו ויש גם דיירים שבוחרים על הדרך לבצע שיפוץ מקיף וכך גם לשפר את הדירה שלהם מבחינות אחרות. כך גם אפשר להכיר לא מעט פרויקטים של תמ"א 38 בחיפה ומומלץ מאד להכיר אותם, שכן בזכותם מבנים ישנים יכולים להפוך לבתים או דירות חדשים בגימור וסטנדרט גבוה.

מה היתרונות של דירות תמ"א 38 בחיפה?

יש הרבה על מה לחשוב או לקחת בחשבון לפני שמקבלים את ההחלטה על אישור פרויקט תמ"א בדירה שגרים בה או לפני שקונים דירה שעתידה להיכנס לפרויקט. ראשית, חשוב להבין שהתהליך עצמו מאתגר מאד, שכן לא תמיד אפשר למצוא מקום מגורים חלופי לתקופת העבודות ואין מאתגר יותר מאשר לגור במה שנראה ומרגיש כמו אתר בנייה. יחד עם זאת, כאשר רואים בקצה המנהרה את האור ואת המטרה הרי שדירת תמ"א 38 בחיפה יכולה להניב תשואה וערך כספי עבור מי שגר בה או עבור מי שמשכיר דירה כזאת ולכן חשוב לנשום עמוק ולראות את היתרונות ואת מה שמקבלים בסיום הפרויקט.

לבחור נכון את החברה שתבצע את הפרויקט

לא כדל חברת יזמות מציעה גם פרויקטים של תמ"א 38 בחיפה ולא לכל חברה יש ניסיון רב והמלצות בתחום. מכאן שזה מה שחשוב לבחון כאשר מתעוררת ההזדמנות להתחיל את הפרויקט בבניין מגורים זה או אחר. חשוב לקבל את כל ההסברים מחברת היזמות ולא להסס לשאול כל שאלה שמתעוררת על מנת שאפשר יהיה לדעת בדיוק מה המשמעות וההשלכות של הפרויקט, לרבות, העלויות ולוח הזמנים הצפוי להשלמת כלל העבודות.

חברת רוברט ביליה נכסים ובנין בע"מ פועלת באזור חיפה ויוזמת פרויקטים של מגורים ותמ"א 38 כבר שנים רבות, עם תארים ועיטורים מעולם היזמות והנדל"ן.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here